Prodej kosmetiky - Andrea Petrová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Prodej kosmetiky

CHCETE NAKUPOVAT A POUŽÍVAT KOSMETIKU ŘADY "ESSENS" SE 30 % SLEVOU?
ZAREGISTRUJTE SE A UVEĎTE ID SPONZORA: 10025937
 

Americká společnost,která nabízí patentované produkty: galvanic na obličej tzv.žehlička - vypíná a omlazuje pleť, vyhlazuje vrásky,čístí a vyživuje do hloubky.  Galvanic na tělo vyhlazuje a zpevňuje kůži celého těla.

Dotyk medicíny v Kosmetické praxi. První česká dermokosmetika 95% výrobků bez parfému. Rozsáhlá nabídka rovněž v kvalitě BIO bez konzervace. Certifikovaná přírodní kosmetika.

Alissa Beauté-profesionální kosmetika zahrnující širokou škálu kosmetických produktů které vznikly ve výzkumných laboratořích v Itálii na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Veškeré produkty jsou bez chemické konzervace,minerálních olejů a barviv. Alissa je určena těm, kteří to s krásou a harmonií myslí vážně.

Laserový omlazující a čistící gel.Lasocare tak reprezentuje špičku dosavadního vývoje tzv. Anti-Aging produktů. K jeho výrobě jsou používány ušlechtilé přísady nejvyšší čistoty a jakosti. Přípravek proto nezpůsobuje alergické  reakce pokožky. Energie laserového paprsku je citlivými enzymy velmi účinně využita ve dvou fázích: protibakteriální a omlazovací.

Americká dekorativní a pěstící kosmetika bez parfému. Bezplatné poradenství a možnost vyzkoušení produktů na vlastí kůži  ZDARMA !

Parfemy vyrobené s těch nejkvalitnějších vonných esencí, kosmetika a výživové doplňky s obsahem Aloe Vera a Colostra. To vše s možností získání trvalé slevy na všechny nabízené produkty.

 

Poradenství při výběru kosmetické řady nebo služby, případně konzultace, poskytuji při návštěvě salónu zdarma.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky